Mug Mare, H10.5cm, D8.5cm, 300ml
ID: 2000001074534
Discount 30 %
€2.45
€3.50
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 10.5 cm |
| Width: | 8.5 cm |
| Length: | 8.5 cm |
| Volume: | 300 ml |
| Weight: | 0.35 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский