Diffuser Rita sandalwood, 200ml, H22cm, D8.7cm
ID: 3560231171940
€21.50
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Essential oil |
| Material: | Wood |
| Height: | 22 cm |
| Width: | 8.7 cm |
| Length: | 8.7 cm |
| Volume: | 200 ml |
| Weight: | 0.63 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский