Garden single lounge Athenna, teak/synthetic, H73x89x71cm
ID: 2000001207291
€449.00
Product details
Product details
| Material: | Teak wood |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Material: | Plastic |
| Height: | 73 cm |
| Width: | 71 cm |
| Length: | 89 cm |
| Weight: | 18.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский