Metal protection agent, 200 ml, H17cm, D5cm
ID: 3560238986912
€5.95
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 5 cm |
| Width: | 5 cm |
| Length: | 17 cm |
| Volume: | 200 ml |
| Weight: | 0.28 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Garden chair Lariu wenge/praline color, aluminium/polyester, H80x61.5x56.6cm, seat height 48cm
80 cm 61.5 cm 56.6 cm
€90.30
€129.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский