Cocktail glass Salute blue, H14xD9cm, 480ml
ID: 2000001013250
Discount 40 %
€3.57
€5.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Height: | 14 cm |
| Width: | 9 cm |
| Length: | 9 cm |
| Volume: | 480 ml |
| Weight: | 0.25 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO Home Elegance |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский