Prosecco glass Florian Lucent blue, 210ml, H22x D5.7cm
ID: 8004360095210
Discount 30 %
€4.17
€5.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 22 cm |
| Width: | 5.7 cm |
| Length: | 5.7 cm |
| Volume: | 210 ml |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Arringo, taupe, swivelling 180 degrees, H95x63x57cm, seat height 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€129.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский