Red wine glass Sanremo metallic, H24.5xD6.5cm, 600ml
ID: 2000001013397
€6.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Gold |
| Height: | 24.5 cm |
| Width: | 6.5 cm |
| Length: | 6.5 cm |
| Volume: | 600 ml |
| Weight: | 0.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO Home Elegance |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский