Red wine glass Snina, 450ml, H22.5cm, D9.5cm
ID: 2000001135143
Discount 30 %
€4.17
€5.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Copper |
| Height: | 22 cm |
| Width: | 9.5 cm |
| Length: | 9.5 cm |
| Volume: | 450 ml |
| Weight: | 0.25 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский