Wine glass Bulle Joa, clear, 230ml, H12.8cm, D8.7cm
ID: 3560231110079
€2.50
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 12.8 cm |
| Width: | 8.7 cm |
| Length: | 8.7 cm |
| Volume: | 230 ml |
| Weight: | 0.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский