Wine glass Half a Wine Glass, 21x8cm, 200ml
ID: 4029811479771
Discount 60 %
€7.56
€18.90
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 21 cm |
| Width: | 8 cm |
| Length: | 8 cm |
| Volume: | 200 ml |
| Weight: | 0.27 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский