Aluminium 4 magnifier brass finish w/horn handle,27.5x10x3cm
ID: 2000001051429
Discount 20 %
€12.72
€15.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 27.5 cm |
| Width: | 3 cm |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 0.44 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский