LED Light Bulb 7W E27, 1060 lm, 2700K
ID: 8592920030585
€3.95
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Transparent |
| Height: | 10.4 cm |
| Width: | 6 cm |
| Weight: | 0.13 kg |
| Bulb type: | E27 |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский