Office chair Aklan, swivel, beige, H77x49.5x49cm, seat height 44.5-54.5cm
ID: 5713941425577
€139.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Height: | 77 cm |
| Width: | 49 cm |
| Length: | 49.5 cm |
| Seat height: | 44.5 - 54.5 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский