Office chair Holinn, grey, H102-110x54x57cm, seat H44-52cm
ID: 5905248123533
€147.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Metal |
| Color: | Grey |
| Height: | 102-110 cm |
| Width: | 54 cm |
| Length: | 57 cm |
| Seat height: | 44 - 52 cm |
| Weight: | 16 kg |
| Fabric: | Velvet |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский