Side table Avila, white, artificial marble/black legs H45xD42cm
ID: 5713941257789
€67.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Artificial marble |
| Color: | Black and white |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 42 cm |
| Length: | 42 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Timmendorfo 30, swivelling 180 degrees, taupe color, H85x59x52, seat height 45.5cm
85 cm 59 cm 52 cm
€69.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский