Side table Jenne, black/gold color, marble/stainless steel, D40cm H55cm
ID: 2000001201015
€169.00
Product details
Product details
| Material: | Stainless steel |
|---|---|
| Material: | Marble |
| Color: | Gold |
| Color: | Black |
| Height: | 55 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 21.95 kg |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский