0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Sofa bed Aleur, extendable, beige, H85x88x176cm, seat height 47.5cm
ID: 5713941417473
€999.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Material: | Polyester |
| Height: | 85 cm |
| Width: | 176 cm |
| Length: | 88 cm |
| Seat height: | 47.5 cm |
| Weight: | 76 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Sofa bed Elsgard, extendable, Sawana 14, black, H93x233x46cm
93 cm 233 cm 46 cm
€829.00
Delivery within 6-9 weeks
2 variants
Sofa bed Elsgard Kronos 19, Jungle 32, velvet, dark green, H93x46x233cm
93 cm 233 cm 46 cm
€889.00
Delivery within ~15 work days
Sofa bed Elsgard, extendable, Kronos 13, velvet, blue, H93x233x46cm
93 cm 233 cm 46 cm
€899.00
Delivery within 6-9 weeks
4 variants
Sofa bed Elmego, extendable, Sawana 05, gray, H90x242x95cm
90 cm 242 cm 95 cm
€985.00
Delivery within 6-9 weeks
Sofa bed Elmego, extendable, Monolith 77, velvet, blue, H90x242x95cm
90 cm 242 cm 95 cm
€1,079.00
Delivery within 6-9 weeks
8 variants
Sofa bed Elmego, extendable, Inari 100, black, H90x242x95cm
90 cm 242 cm 95 cm
€999.00
Delivery within 6-9 weeks
7 variants
Sofa bed Elmego, extendable, Grande 75, blue, H90x242x95cm
90 cm 242 cm 95 cm
€1,229.00
Delivery within 6-9 weeks
4 variants
Sofa bed Eliso, extendable, Loco 06, velvet, gray, H83x220x90cm
83 cm 220 cm 90 cm
€869.00
Delivery within 6-9 weeks
19 variants
Sofa bed Eliso, extendable, Gojo 101, pink, H83x220x90cm
83 cm 220 cm 90 cm
€839.00
Delivery within 6-9 weeks
9 variants
NEW
DISCOUNTS
English
Русский