Sofa bed Elazaro, extendable, Monolith 48, velvet, yellow, H92x247x97cm
ID: 5904484031763
The product is manufactured on preorder.
€1,039.00
Product details
The product is manufactured on preorder.
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Yellow |
| Height: | 92 cm |
| Width: | 97 cm |
| Length: | 247 cm |
| Seat height: | 40 cm |
| Sleep area size: | 125x197 cm |
| Seat area width: | 197 cm |
| Weight: | 104 kg |
| Model: | Elazaro |
| Fabric: | Monolith 48 |
| Style: | Modern |
| Storage container: | Yes |
| Seating capacity: | 3 |
| Weight capacity: | 210 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский