Sun lounger Lallure, praline color, aluminium/textilene, H75x232x96cm
ID: 3560239709435
€399.00
Product details
Product details
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Material: | Textilene |
| Color: | Beige |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 96 cm |
| Length: | 232 cm |
| Weight: | 7.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский