Table lamp Animal Poodle, zelta, H32x34x15.5cm, E27 40W
ID: 4025621545521
€139.00
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyresin |
| Color: | Gold |
| Height: | 32 cm |
| Width: | 34 cm |
| Length: | 16 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский