Table lamp Elephant, H40x49x20cm, E14 40W(MAX)
ID: 2000001207802
Bulbs are not included.
€79.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyresin |
| Height: | 40 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 49 cm |
| Weight: | 4.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский