Table lamp Narken, H26cm, D20cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001209066
Bulbs are not included.
€59.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Height: | 26 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 20 cm |
| Weight: | 3.13 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский