Table lamp Narvik, H24cm, D17cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001209073
Bulbs are not included.
€49.90
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Material: | Ceramic |
| Height: | 24 cm |
| Width: | 17 cm |
| Length: | 17 cm |
| Weight: | 2.63 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский