Table lamp Navaleno, H24cm, D18cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001209127
Bulbs are not included.
€49.90
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Height: | 24 cm |
| Width: | 18 cm |
| Length: | 18 cm |
| Weight: | 2.75 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский