Decorative tray Fabro L, 39.5x39.5x4cm
ID: 2000001171844
€21.90
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Color: | Black |
| Height: | 4 cm |
| Width: | 39.5 cm |
| Length: | 39.5 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский