Decorative tray round Furci M, D34.5cm, H4cm
ID: 2000001126851
€18.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Bronze |
| Color: | Gold |
| Height: | 4 cm |
| Width: | 34.5 cm |
| Length: | 34.5 cm |
| Weight: | 0.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский