Decorative tray round Furulundo, D36.7cm, H4.7cm
ID: 2000001126745
€22.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | White |
| Color: | Gold |
| Height: | 4.7 cm |
| Width: | 36.7 cm |
| Length: | 36.7 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский