Decorative trinket tray Bulldog, white color, 19x20cm H23cm
ID: 3664944344681
€44.00
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Color: | White |
| Color: | Gold |
| Height: | 23 cm |
| Width: | 19 cm |
| Length: | 20 cm |
| Weight: | 2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский