Wall lamp MARI, silver color, E14 2x40W, H36x35cm
ID: 2000000789651
€69.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Silver |
| Height: | 36 cm |
| Width: | 35 cm |
| Weight: | 1.6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский