Apavu skapis Aford, H129x56x30cm
ID: 5713941286246
€ 225,00
Preces informācija
Preces informācija
Nepieciešams atbrīvot vietu koridorā? Šis apavu skapis nodrošinās jūsu apaviem mājvietu. Saglabājiet apavus pa pāriem divās rindās, kas ir katrā atvilktnē, un ar trim atvilktnēm jums būs pietiekami daudz vietas. Savvaļas ozola izskats apvienojumā ar melnu metāla rāmi būs moderns papildinājums jebkurai mājai.
| Materiāls: | MDF |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 129 cm |
| Platums: | 30 cm |
| Garums: | 56 cm |
| Svars: | 22 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda