Soliņš Febe S, bēšs, H35x35x48cm
ID: 2000001086704
€ 59,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 35 cm |
| Platums: | 48 cm |
| Garums: | 35 cm |
| Svars: | 6.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda