Bāra krēsls Solero, gaiši pelēks 10 SD, H-98x54x54cm, sēdvirsmas augstums 68cm
ID: 2000000913162
€ 105,00
Preces informācija
Preces informācija
Bāra krēsla atzveltne un kāju balsts ļauj komfortabli iesēsties un ērti izbaudīt savu dzērienu vai maltīti. Maigais pelēcīgais samta tonis lieliski sader gan ar koka, gan akmens virsmas bāra leti, vai virtuves virsmu. Solero bāra krēsli ir pieejami vairākās krāsās.
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 98 cm |
| Platums: | 54 cm |
| Garums: | 54 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 68 cm |
| Svars: | 8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda