Grīdas lampa Narro IV, H128cm, D43cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001124208
€ 109,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Keramika |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 128 cm |
| Platums: | 43 cm |
| Garums: | 43 cm |
| Svars: | 14.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Divvietīgs atpūtas krēsls Delazo double, krēma, H65x149x93cm, sēdvirsmas augstums 41cm
€ 239,20
€ 299,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda