Kristāla Viskija glāze Glacier, 350ml, H9cm, D9.5cm
ID: 8591581009169
€ 10,95
Preces informācija
Preces informācija
Sophisticated crystal tumbler which thanks to the material and luxurious pattern is particularly royal and elegant.
| Materiāls: | Kristāls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 9 cm |
| Platums: | 9.5 cm |
| Garums: | 9.5 cm |
| Tilpums: | 350 ml |
| Svars: | 0.65 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO BOHEMIA JIHLAVA |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda