Dzēriena dzesēšanas akmeņi Whiskey stones, 6 gab., samta maisiņā, H2.5x2.5x2.5cm
ID: 4029811419470
€ 7,95
Preces informācija
Preces informācija
Viskija atdzesēšanas akmeņi ir praktisks un noderīgs aksesuārs, kas saglabās dzērienu vēsu, to neatšķaidot. 6 akmeņu komplekts pietiks vairākām glāzem. To kompaktais izmērs atvieglo to lietošanu un uzglabāšanu. Šie akmeņi kļūs par neaizstājamu aksesuāru viskija cienītājiem un piešķirs dzēriena baudīšanas rituālam papildu izsmalcinātību.
| Materiāls: | Akmens |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 2.5 cm |
| Platums: | 2.5 cm |
| Garums: | 2.5 cm |
| Svars: | 0.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda