Biroja krēsls Slorino 15, zelta krāsa, H77-88x58x63cm, sēdvirsmas augstums 44-54cm
ID: 2000001160794
€ 149,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Koks |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 88 cm |
| Platums: | 58 cm |
| Garums: | 63 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 44 - 54 cm |
| Rokbalsta augstums: | 59 - 69 cm |
| Svars: | 9.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Atpūtas krēsls Dunkel, samta, melns, H103x78x80cm, sēdvirsmas augstums 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 189,00
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda