Pusdienu krēsls Landsem, UF995-20, H79x55x46cm, sēdvirsmas augstums 50cm
ID: 2000001147290
€ 75,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 79 cm |
| Platums: | 47 cm |
| Garums: | 55 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 50 cm |
| Svars: | 4.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Izvelkams pusdienu galds Raita 031, sinterētais akmens/metāls, krēmkrāsā, 160-240x90cm H75cm
€ 524,30
€ 749,00
- -30 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda