Nakts lampa Moon , LED 5W, H18.5xD15cm
ID: 3664944335832
Atlaide 60 %
€ 7,96
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 18.5 cm |
| Platums: | 15 cm |
| Garums: | 15 cm |
| Svars: | 0.52 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda