Naktslampa Yellow Push, H11xD8cm
ID: 3560232692055
Baterijas veids: 3x AAA (LR03) nav iekļautas
Atlaide 30 %
€ 5,53
€ 7,90
Preces informācija
Baterijas veids: 3x AAA (LR03) nav iekļautas
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Dzeltena |
| Augstums: | 11 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 8 cm |
| Svars: | 0.17 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda