Spuldze LED silti balta, G9 2.5W, 350lm, 3000K, H4.7x1.4x1.4cm
ID: 8592920119006
€ 3,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 4.7 cm |
| Platums: | 1.4 cm |
| Garums: | 1.4 cm |
| Svars: | 0.1 kg |
| Spuldzes tips: | G9 |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda