Griestu lampa Rana, niķelēta, H60-135cm, D85cm, E27 6x60W(MAX)
ID: 2000000906577
Atlaide 30 %
€ 122,50
€ 175,00
Preces informācija
Preces informācija
Niķelēta griestu lampa modernā stilā. Eleganta un minimālistiska dizaina lampa, kas kalpos gan kā lielisks gaismas avots, gan kā stilīgs akcents telpai.
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Sudraba |
| Augstums: | 135 cm |
| Platums: | 85 cm |
| Svars: | 7.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda