Kājslauķis Cocos pusaplis, 75.3x45.2x1.1cm
ID: 8714982010873
€ 7,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Kokosa šķiedra |
|---|---|
| Materiāls: | Gumija |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 1.1 cm |
| Platums: | 45.2 cm |
| Garums: | 75.3 cm |
| Svars: | 1.2 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Grīdas lampa Moora, priedes koks/lina kupols, H151cm D20cm, E27 40W(MAX)
151 cm 20 cm 20 cm
€ 109,00
- Tikai tiešsaistē
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda