Grīdas lampa Moora, priedes koks/lina kupols, H151cm D20cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000000856063
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 109,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
Moora stāvlampa ar lina abažūru - elegants apgaismojums telpai. Tās lakoniki modernais dizains un dabiskie materiāli piešķir interjeram komforta un siltuma sajūtu. Šī lampa būs funkcionāls un pievilcīgs elements interjerā.
| Materiāls: | Lins |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 151 cm |
| Platums: | 20 cm |
| Garums: | 20 cm |
| Svars: | 6.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Atpūtas krēsls Cotele, naturāls/pelēkbrūns, H83.5x64.5x75cm, sēdvirsmas augstums 43cm
83.5 cm 75 cm 64.5 cm
€ 199,00
Atpūtas krēsls Dandy SK, symphony 05, 91x125x75,sēdvirsmas augstums 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€ 160,30
€ 229,00
- -30 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda