Plaukts Belinda, metāla, zelta krāsā, H195x115x30cm
ID: 2000000951195
€ 235,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 195 cm |
| Platums: | 30 cm |
| Garums: | 115 cm |
| Svars: | 32 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda