Plaukts Benikarlo, metāla, melns, H90x80x25cm
ID: 2000000951164
€ 139,00
Preces informācija
Preces informācija
Ļoti iecienīts elegants plaukts ar stikla virsmām. Benikarlo plaukti ir moderni un eleganti, vienlaikus minimālistiska stila, tāpēc viegli tos varēsi pieskaņot dažādām telpām. Kā papildus uzglabāšanas virsma virtuvē, aksesuāru plauktiņš pie kosmētikas galdiņa, foto rāmīšu novietne viesistabā, vai skaists dvieļu plaukts vannas istabā.
| Materiāls: | Spoguļstikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 90 cm |
| Platums: | 25 cm |
| Garums: | 80 cm |
| Svars: | 10 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda