Plaukts Natureo, 3 stāvi, balts, H88.5x41x37cm, H88.5x30cm
ID: 3560238928240
Atlaide 20 %
€ 52,80
€ 66,00
Preces informācija
Preces informācija
Balti plaukti kopā ar koka materiālu rada viegluma un mājīguma sajūtu. Katrs no plaukta 3 līmeņiem sniedz iespēju sakārtot mantas un ērti novietot vajadzīgās lietas.
| Materiāls: | Koks |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 88.5 cm |
| Platums: | 37 cm |
| Garums: | 41 cm |
| Svars: | 3.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda