Saldējuma trauciņš Sirri grey, 250ml, H7.3cm, D9.5cm
ID: 2000001013489
Atlaide 70 %
€ 1,95
€ 6,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 7.3 cm |
| Platums: | 9.5 cm |
| Garums: | 9.5 cm |
| Tilpums: | 250 ml |
| Svars: | 0.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO Home Elegance |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda