Sienas pulkstenis Meriva, D68x4.3cm
ID: 2000001129760
Mehānisms - klusi slīdošs.
Atlaide 50 %
€ 27,45
€ 54,90
Preces informācija
Mehānisms - klusi slīdošs.
Preces informācija
Ap pulksteņa ārmalu novietoti lieli, zelta krāsas cipari, kas kontrastē ar melno fona krāsu un padara ciparus viegli nolasāmus. Laika rādītāji papildina izsmalcināto izskatu, piešķirot tam siltu un greznu noskaņu. Pulksteņa dizains ne tikai nodrošina precīzu laika rādīšanu, bet arī kļūst par stilīgu akcentu jebkurā telpā.
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 68 cm |
| Platums: | 4.3 cm |
| Garums: | 68 cm |
| Svars: | 4.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda