Sienas pulkstenis One two, 79.5x79.5x4.5cm
ID: 2000000994826
Mehānisms: klusi slīdošs.
Atlaide 30 %
€ 45,50
€ 65,00
Preces informācija
Mehānisms: klusi slīdošs.
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Koks |
| Krāsa: | Misiņa |
| Augstums: | 79.5 cm |
| Platums: | 4.5 cm |
| Garums: | 79.5 cm |
| Svars: | 3.2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda