Sienas pulkstenis Zafra, D45.7x5.4cm
ID: 2000001130223
Mehānisms: klusi slīdošs
€ 17,95
Preces informācija
Mehānisms: klusi slīdošs
Preces informācija
Zelta krāsas elementi piešķir pulkstenim greznu izskatu, radot skaistu kontrastu ar tumšo fona toni. Ciparnīcā ar izteiksmīgiem, lieliem skaitļiem – 3, 6, 9 un 12 – tiek nodrošināta skaidra laika uztvere. Pulksteņa centrā atrodams dekoratīvs raksts, kas piešķir pulkstenim papildu māksliniecisku vērtību un padara to par patiesu interjera akcentu.
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 45.7 cm |
| Platums: | 5.4 cm |
| Garums: | 45.7 cm |
| Svars: | 1.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Grīdas lampa Mari, sudraba krāsā, satīna niķelējums H165x50cm, E14 5x40W(MAX)
165 cm 50 cm
€ 180,00
€ 225,00
- -20 %
Aromātiska sojas svece stikla traukā Hip hip hooray, rozā, 25 st., H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€ 5,95
€ 11,90
- -50 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda